KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253038
nr 1325 3038
Oidentifierad konstnär. Ryssland. Signerad. Olja på duk, 50x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:45:53
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)